مقالات

معرفی غذای مناسب سفر چیست؟

معرفی غذای مناسب سفر :

سفر رفتن برای روحیه بسیاری از افراد عالی است و آنها را برای مدتی از زندگی روزمره دور می کند. برای اینکه سفری بدون دغدغه داشته باشید باید از قبل چک لیستی آماده داشته باشید. حتی غذای سفرتان را هم مشخص کنید تا میان گزینه های مختلف سردرگم نشوید. اما سوال اصلی اینجاست که چه غذایی مناسب سفر است؟! چون در سفر احتمال مسموییت هست اکثر خانواده ها ترجیح می دهند خودشان غذا درست کنند. در این مطلب به معرفی غذای مناسب سفر می پردازیم با ما همراه باشید.

معرفی غذای مناسب سفر

غذای مسافرتی

فلافل :

ین غذای ساده طرفداران زیادی دارد، زیرا هم بسیار خوشمزه است و هم تهیه آن ساده و سریع است و به همین دلیل در لیست غذاهای پیشنهادی برای سفر قرار گرفته است. از مزایای دیگر این غذا این است که دیر فاسد ‌می‌شود و به دلیل ترکیبات آن که عمدتا از نخود کوبیده شده به همراه کمی ‌پیاز و ادویه تشکیل شده است، انرژی مورد نیاز شما را در سفر تامین ‌می‌کند. همچنین اگر فرصت کافی برای تهیه فلافل خانگی را ندارید، ‌می‌توانید از فلافل‌های نیمه آماده از فروشگاه های بزرگ خریداری نمایید و آنها را سرخ کرده و یک ساندویچ خوشمزه برای سفر تهیه نمایید.

معرفی غذای مناسب سفر

کتلت :

کتلت از آن دسته غذاهاییست که فکر می کنم خودش هم پایه سفر و گردش است! خداروشکر تنوع بالایی هم دارد و هیچ نوع سلیقه ای را ناامید نمی کند. شما از کتلت گوشت و قارچ بگیرید تا کتلت سویا و کتلت مرغ همه و همه میتواند در مسافرت راحت تهیه و سرو شود. چه در جاده باشید و چه یک شب مهتابی را در ویلای ساحلی تان بگذرانید.

انواع کوکو :

کوکوها انواع زیادی دارند و تمامی انها برای سفر مناسب هستند از کوکو سبزی مشهور گرفته تا کوکو هویچ و … . سعی کنید که کوکوهایی را انتخاب کنید که مواد مغزی آنها زیاد است و حتی می توانید به کوکوهایتان گردوی خرد شده یا چرخ کرده اضافه کنید که هم طعم آن بهتر شود و هم انرژی بیشتری داشته باشد. اگر در کوکوهایتان تخم مرغ استفاده نکنید، امکان نگهداری آنها به مدت زیاد وجود دارد.

معرفی غذای مناسب سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *